Filtrovat podle

Cena
Výrobci
více... méně
Filter

Média konvertory

Média konvertory

Nejprodávanější

TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

Technické parametry Optika Pro typ kabelu:Single Mode Přenosová rychlost:1 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1550 Dosah [km]:20 Konektory a rozhraní Optické konektory:(1) SC Rychlost LAN:(1) 10/100/1000Mbps Optické rozhraní:(1)...
412.49 Kč bez DPH
499.11 Kč s DPH

TP-Link MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth Optika (single-mode)

TP-Link MC112CS Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat, což snižuje náklady na kabeláž na polovinu. Využívá vlnovou délku 1310 nm pro odesílání dat a 1550 nm pro...
588.18 Kč bez DPH
711.70 Kč s DPH

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX 1000FX v2 9V

TP-Link MC220L Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma...
362.41 Kč bez DPH
438.51 Kč s DPH