WD PURPLE WD42PURZ 4TB SATA 600 256MB cache, Low Noise, CMR

WESTERN DIGITAL
1276477
WD42PURZ
36 měsíců

ÚLOŽIŠTĚ BEZ KOMPROMISŮ Vytvořeno pro nepřetržitě spuštěné systémy s vysokým rozlišením. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy – podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok1 a až 64 kamer. Disky WD Purple s kapacitou 8TB, 10TB, 12 TB,

2 295.16 Kč s DPH1 896.83 Kč bez DPH

vč. ekologické daně a autorského poplatku

Skladem
Termín doručení: 1 - 3 dny

Popis
ÚLOŽIŠTĚ BEZ KOMPROMISŮ

Vytvořeno pro nepřetržitě spuštěné systémy s vysokým rozlišením. Disky WD Purple jsou optimalizované pro dohledové systémy – podporují pracovní zatížení až 180 TB/rok1 a až 64 kamer. Disky WD Purple s kapacitou 8TB, 10TB, 12 TB, 14TB a 18TB využívají nástroje systémové analýzy Deep Learning, pokud jsou zapojené do systému NVR podporujícího umělou inteligenci. Nabízejí také vyšší schopnost pracovního zatížení, až 360 TB/rok, stejně jako 16 kanálů umělé inteligence pro účely systémové analýzy.

Disk pro každý úkol
Disky WD Purple jsou navrženy pro extrémní potřeby nepřetržitých dohledových systémů ve vysokých teplotách.

Výkon, kterému můžete věřit
Disk WD Purple od světového lídra v odvětví úložišť zajišťuje kvalitní přehrávání videa vždy, když je ho nejvíce potřeba.

Rozšiřte své zorné pole na 64
Disky WD Purple jsou optimalizovány pro podporu až 64 kamer a nabízejí vám tak flexibilní možnost upgradování nebo rozšíření bezpečnostního systému.

Plynulá Integrace
Díky celé řadě prvotřídních podporovaných zařízení a čipových sad si můžete být jisti, že jste našli konfiguraci a kompatibilitu, která je pro váš systém NVR ta pravá.

Méně Je Více
Nízká spotřeba energie je v prostředí nepřetržitého provozu s vysokou teplotou zásadní. Technologie IntelliSeek pomáhá redukovat poškození v důsledku okolního hluku a vibrací.

Navrženo Pro Dohledové Systémy
Disk WD Purple je určený pro bezpečnostní systémy DVR i NVR a je kompatibilní se systémy od mnoha předních výrobců dohledových a bezpečnostních systémů. Můžeme vám pomoci najít perfektní úložiště pro váš systém.

3letá Omezená Záruka
Každý disk WD Purple se dodává s 3letou omezenou zárukou, takže se na úložiště svého dohledového systému můžete spolehnout.

VĚŘTE SVÝM OČÍM
Pokud je nutné prohlédnout záznam bezpečnostního systému, mohou vynechané nebo ztracené snímky znamenat závažný problém. Pevné disky pro dohledové systémy WD Purple™ jsou vybaveny technologií AllFrame™, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, jež pomáhá eliminovat ztrátu snímků, zlepšuje přehrávání a podporuje vyšší počet pozic pro pevný disk v systému NVR. Disky WD Purple s kapacitou 8, 10 a 12 TB a funkcí AllFrame AI nabízejí pracovní zatížení až 360 TB/rok a zvládají tak analytické nástroje Deep Learning, které jsou součástí systémů NVR využívajících umělou inteligenci.
Vlastnosti:
Speciálně navrženo pro dohledové systémy.
Trojnásobné pracovní zatížení v porovnání s našimi stolními disky. Disky s kapacitou 8, 10 a 12 TB nabízejí pracovní zatížení až 360 TB/rok.
Přizpůsobení účelům, jako je dohled, které jsou náročné na zápis nízkou rychlostí s vysokým počtem datových toků.
Operace zápisu se stanovenými prioritami pro maximalizovaný výkon při dohledu.
Podpora streamování TLER a ATA.
Kompletní specifikace
Kapacita
4 TB
Rozhraní
SATA
Provedení
3.5 Inch
Disk Speed (RPM)
Kompatibilita
Úložiště pro dohledové systémy WD Purple™ je navrženo tak, aby zvládlo obsloužit 64 kamer v rámci jednoho disku. Je určeno pro nepřetržitý provoz bezpečnostních dohledových systémů s vysokým rozlišením a s více než osmi pozicemi2.

Rozměry (L x W x H)
147mm x 101.6mm x 26.1mm
Všechny Parametry
Provedení disku
Interní
Modelová řada
WD Purple
Vhodný pro:
Kamerový záznam
Typ úložiště
HDD
Rozměr disku
3.5
Otáčky (rpm)
5 400
Barva
Bez barvy
Kapacita disku (GB, TB)
4 - 4,9 TB
Kapacita přesná (GB)
4000
Rozhraní IDE
Ne
Rychlost SATA
SATA III/600
Rozhraní SATA
Ano
Rozhraní SAS
Ne
Rozhraní M.2 SATA
Ne
Rozhraní Thunderbolt
Ne
Rozhraní PCI-e
Ne
Rozhraní M.2 PCIe NVMe
Ne
Buffer u HDD (MB)
256
Záruka (let)
3